Neden Farmasi?

FARMASİ DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ

İstikrarı, tecrübeyi ve emeği uzun yıllara sığdırdıysanız, başarı tesadüf değildir.  Temel ilklerle başlayıp, ilklerle süren başarı hikâyesinin ana temelleri, yarım asır önce atıldı. Bu hikâyenin başkahramanı Dr. Cevdet Tuna’ydı.  Kozmetik ve Sağlık alanına 1950 yılında giriş yapan Tuna Ailesi, o günlerden itibaren günümüze dek insana, mutluluğa, geleceğe ve kaliteye yönelik yatırımlarına devam etmiştir.

Farmasi Ailesi, İstanbul’da, doğanın yeşili korumayı başardığı nadir yerlerden biri olan Ömerli’de, 40,000 m2’lik alana yayılan komplike üretim tesislerinde, yüksek teknolojiyi kullanarak ürettiği 2,000’nin üzerinde ürünü, dünyadaki tüketicilere ulaştırıyor. Entegre tesislere sahip olan Farmasi, öz kaynaklarıyla büyümeye devam eden, Türkiye’nin en güçlü firmalarındandır.

Her türlü ihtiyaca ve zevke yönelik zengin ürün çeşitliliği, makyaj malzemelerinden parfüme, cilt bakımından ağız bakımına, şampuandan ıslak mendile kadar uzanmaktadır. Sağlık ile ilgili ürünler Dr.C.Tuna markası altında yer almaktadır.

Farmasi markalı ürünler, Farmasi laboratuvarlarında, insan sağlığını koruyan, en yüksek kalite standartlarına uygun olacak şekilde üretilmektedir. Bağımsız uluslararası firmalar tarafından verilen sertifikalar formüllerimizin güvenilirliğini tescil etmektedir.

Dünya genelinde 120’yi aşkın ülkede, 50.000’den fazla satış noktasında 350 milyondan fazla tüketiciyle buluşan Farmasi başarısını perçinlemeliydi. Kaliteli ürünler kullanmak dışında, Farmasi tüketicilerine kazanç sağlayacak bir yol olmalıydı. Şu an ki Yönetim Kurulu başkanı ve Tuna ailesinin ikinci kuşak temsilcisi Hakan Ömer Tuna 2010 yılında Türkiye’de “doğrudan satış kanalı” sektörüne giriş yapmaya karar verdi.

Hedeflerini ve hayallerini gerçekleştirmek isteyen insanlara ciddi iş fırsatları sunan Farmasi, doğrudan satış sektöründe de önemli başarılara imza atarak kazandırmaya ve büyümeye devam ediyor. 2015 yılı itibariyle Türkiye’de 200,000 danışmana ulaşan organizasyon, önümüzdeki 5 yıl içinde 1.000.000 kişiye ulaşmayı hedeflemektedir.

Doğrudan Satış Organizasyonuna Türkiye ile başlayıp, sırasıyla Ukrayna, Bosna, Fas, ülkeleri eklenmiştir. Doğrudan satış yapan ülkelere yatırım sürmektedir, bugün itibariyle 15 olan ülke sayısına, yakın zamanda güçlü ülkeler eklenmeye devam edecektir.

Farmasi, dünyadaki trendleri izleyerek, hızlı ve etkin ürün yaratma becerisiyle, sürekli olarak yenilediği ve arttırdığı ürünleriyle, Tuna Ailesi’nin 3.kuşağının rüzgârını da arkasına alarak, hedeflerine doğru, emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Farmasi Ailesine Sende Şimdi Ücretsiz Katıl, Kazanmaya Başla.